Постинг
12.05.2025 10:36 -
Телевизия
Аз не гледам телевизия,
Дори не следя новините,
За света не търся фалшива визия,
Ако може глупостите да спестите.
Сериалите вече скучни станаха,
Освен може би някое криминале,
В един филм хиляди реклами вкараха,
Поредното ненужно антрефиле.
Риалити шоута? По-скоро фарс,
Брадъри, китчъни и ергени,
Чудя се има ли вода на Марс?
Да избягам от мозъците втрещени.
Като дете гледах "шарената кутия",
Както я наричаше хамстера от "Гръм",
Сега е станала машина за простотия,
А на мен, да ми се не иска - дете вече не съм.
Дори не следя новините,
За света не търся фалшива визия,
Ако може глупостите да спестите.
Сериалите вече скучни станаха,
Освен може би някое криминале,
В един филм хиляди реклами вкараха,
Поредното ненужно антрефиле.
Риалити шоута? По-скоро фарс,
Брадъри, китчъни и ергени,
Чудя се има ли вода на Марс?
Да избягам от мозъците втрещени.
Като дете гледах "шарената кутия",
Както я наричаше хамстера от "Гръм",
Сега е станала машина за простотия,
А на мен, да ми се не иска - дете вече не съм.
Няма коментари
Търсене
За този блог

Гласове: 14
Архив
